# SALES REPRESENTATIVE

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei in vederea indentificarii potentialilor clienti;
- Dezvolta conturile cu clientii activi si inactivi prin vanzarea de noi de servicii;
- Consilierea clientilor;
- Propune noi modalitati de abordare pentru cresterea noi modalitati de abordare pentru cresterea vanzarilor in functie de specificul pietei locale;
- Negocierea si semnarea contractelor cu clientii;
- Mentinerea relatiei cu clientii pe toata durata desfasurarii contractului;
- Intocmirea periodica a rapoartelor de activitate;

CERINTE

- Studii superioare finalizate preferabil in domeniul economic,
- Experienta minim un an in vazarea serviciilor de resurse umane;
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare si negociere;
- Permis conducere cateoria B;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei in cadrul unei companii multinationale;
- Trainig-uri de specialitate.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.