# SALES & MARKETING MANAGER - producator in industria automotiva

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea si dezvoltarea retelei de dealeri auto;
- Consultanta in implementarea standardelor de marca la punctele de lucru ale dealerilor;
- Gestionarea relatiei cu dealerii in privinta actiunilor de marketing ale acestora;
- Stabilirea strategiilor de vanzare, pret si a celor de marketing;
- Activitati administrative;

CERINTE

Clientul nostru este un important producator pentru piata internationala de autovehicule, motociclete, motoare pentru ambarcatiuni.

- Absolvent studii sperioare;
- Experienta intr-o pozitie similara minim 4 ani in industria automotiva;
- Cunostinte foarte bune de limba engleza;
- Foarte bune abilitati de comunicare, creativitate, originalitate si spirit de echipa;
- Capacitate de planificare, organizare, decizie;

BENEFICII OFERITE

- Se ofera pachet salarial atractiv;
- Titularul postului se subordoneaza direct managementului general;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.