# RESPONSABIL ORGANIZARE EVENIMENTE SPORTIVE

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica, coordoneaza si inregistreaza participarea concurentilor la evenimentele sportive programate;
- Pregatirea documentatiei necesareparticiparii la diverese concursuri interne si internatiaonele;
- Mentine realatia cu toti participantii interni / externi;
- Mentinerea relatiei cu sponsorii Federatiei si autoritatile statului;
- Preluarea apelurilor telefonice si administrarea corespondentei;
- Urmarirea bugetelor si a deconturilor;

CERINTE

- Studii medii / superioare;
- Experienta de minim 6 luni pe un post similar;
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
- Cunostinte avansate de operare PC - pachetul MS Office;
- Cunostinte de contabilitate primara;
- Persoana creativa, dinamica, cu initiativa;
- Foarte bune abilitati de comunicare, organizare si lucru in echipa;
- Carnet conducere categoria B (constituie avantaj);

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru profesionist;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.