^Reprezentant Vanzari - divizia pardoseli

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala care activeaza in domeniul solutiilor pe baza de polimeri.
Responsabilitati:
- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti prin identificarea de noi oportunitati de colaborare;
- Negocierea si incheierea contractelor;
- Preluarea comenzilor;
- Intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

- Experienta de minim 2 ani in vanzari de tip B2B in domeniul materialelor de constructii;
- Experienta in vanzarea de pardoseli de minim 1 an;
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
- Absolvent de studii superioare;
- Permis de conducere categoria B;
- Persoana organizata, cu bune abilitati de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitate de dezvoltare profesionala.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.