@REPREZENTANT VANZARI - DEALER AUTO

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aduce o contributie importanta in dezvoltarea portofoliului de clienti;
Realizeaza oferte si identifica nevoile clientilor;
Urmareste stabilirea conditiilor contractuale respectand politica de vanzari a companiei;
Gestioneaza derularea contractelor;
Face analize ale evolutiei vanzarilor si ia masurile necesare pentru realizarea targetului lunar;
Realizeaza si transmite catre Directorul de Vanzari rapoarte de activitate;

CERINTE

Studii superioare
Cunostinte de operare PC - Word, Excel
Pasionat(a) de domeniul auto
Abilitati de negociere, comunicare si relationare
Motivat(a) sa reprezente o marca auto de prestigiu
Bun(a) organizator

BENEFICII OFERITE

-sistem motivant de salarizare (salariu fix + comision din vanzari);
- training-uri de specialitate in tara si strainatate;
- telefon mobil;
- laptop;
- dezvoltarea profesionala intr-un mediu tanar si dinamic;
- oportunitatea de a lucra cu profesionisti in domeniu.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.