*REPREZENTANT NATIONAL DE VANZARI - aditivi alimentari

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea relatiilor cu actualii clienti;
- imbogatirea portofoliului de clienti;
- prezentarea aditivilor alimentari catre alte companii;
- prezentarea de solutii catre producatorii din industria alimentara pentru alegerea produsului cel mai potrivit;

CERINTE

Clientul nostru este o companie straina care activeaza ca importator si distribuitor de materii prime chimice pentru diferite industrii.

- absolvent studii superioare, reprezinta avantaj chimie alimentara;
- experienta minim 2 ani in vanzari B2B;
- obligatoriu cunostinte bune de limba egleza (scris, vorbit);
- permis de conducere categoria B;
- persoana pro-activa, cu bune abilitati de negociere si vanzare;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- masina si telefon de serviciu;
- training de pregatire;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta