^Receptionista

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce ofera solutii complete pentru agricultura.
Responsabilitati:
- Preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice;
- Gestionarea corespondentei;
- Primirea vizitatorilor;
- Organizarea sedintelor;
- Rezervarea biletelor de calatorie.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta pe un post similar de minim 6 luni;
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
- Foarte bune cunostinte de operare PC: pachetul MS Office;
- Persoana organizata, cu bune abilitati de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitatea de dezvoltare profesionala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.