# RECEPTIONER SERVICE AUTO -FRONT OFFICE

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Primirea clientilor, stabilirea defectiunilor autovehiculelor de tip auto si camioane
Intocmirea fiselor de receptie
Programarea lor pentru reparatii
Primirea - predarea autovehiculului clientului
Intocmirea facturilor si incasarea contravalorii lor

CERINTE

Clientul nostru activeaza in domeniul auto

Studii superioare tehnice
Cunoasterea limbii engleze sau germana nivel mediu
Cunostinte PC nivel mediu
Abilitati de comunicare
Permis de conducere cat B, avantaj C

Experienta ca receptioner front office - service auto minim 1 an
Limbaj tehnic

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte atractiv format din salariu + comision + bonuri de masa+ telefon de serviciu
Posibilitatea de a lucra intr-o companie de renume

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.