~Operator PC - Zona Militari

TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- introducerea si prelucrarea datelor in Microsoft Excel
- intocmirea rapoartelor si graficelor aferente in Microsoft Excel
- verificarea informatiilor introduse si corectarea eventualelor erori;

CERINTE

- Studii medii/superioare
- Cunostinte PC: Microsoft Word si Microsoft Excel
- Detinerea atestatului de Operator Calculator constituie avantaj
- atentie distributiva

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- tichete de masa
- transport asigurat

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi, Satu Mare.