# MANAGER ZONA

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea filialelor din zona alocata in ceea ce priveste organizarea si profitabilitatea fiecarui punct de lucru;
- organizarea si pregatirea deschiderilor de filiale din zona sa de activitate;
- urmarirea atingerii targetelor stabilite;
- urmarirea bugetelor alocate;
- instruirea si formarea sefilor de magazin;
- verifica corectitudinea efectuiarii transferurilor de marfa intre filiale;
- urmarirea solutionarii reclamatiilor;
- efectuarea de Audit Intern planificat si ad-hoc in filiale din subordine;

CERINTE

Clientul nostru este o companie germana ce comercializeaza incaltaminte si accesorii.

- studii superioare finalizate;- experienta pe un post similar in retail minim 2 ani; - cunostinte avansate de lima engleza, cunostinte de limba germana constituie avantaj;
- cunostinte avansate de operare PC: pachetul MS Office;
- foarte bune abilitati de comunicare, organizare si coordonare a echipei;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitati de dezvoltare a carierei in cadrul unei companii multinationale.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.