~Key Account Manager- accesorii IT si telefonie

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce comercializeaza accesorii IT si de telefonie mobila;

-Prospectarea pietei si identificarea potentialilor parteneri;
-Negocierea conditiilor contractuale;
-Dezvoltarea portofoliului de clienti;
-Mentinerea relatiei cu clientii existenti;

CERINTE

- Studii superioare finalizate, preferabil studii tehnice;
- Experienta in domeniul vanzarilor de minim 2 ani;
- Bune cunostinte tehnice despre produsele IT si telefonie mobila;
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu-avansat;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Permis conducere Cat. B;

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant;
-Dezvoltare profesionala;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.