# INSPECTOR ITP

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectueaza cu responsabilitate testele obligatorii respectand cu strictete procedurile emise de Registrul Auto Roman;
- completeaza in Certificatul de Inmatriculare al autovehiculului data urmatoarei inspectii tehnice si aplica securizarea legala;
- efectueaza programarea eficace a clientilor pentru testare, astfel incat sa asigure o o perioada de asteptare minima pentru acestia;
- solicita actele necesare, conform procedurilor Registrului Auto Roman, la prezentarea autovehiculului pentru testare: Certificatul de Inmatriculare si Cartea de Identitate a autovehiculului;
- verifica daca datele inscrise in actele prezentate corespund cu datele de identificare ale autovehiculului;

CERINTE

Clientul nostru este un important dealer in industria automotiva;

- studii superioare in industria automotiva;
- autorizatie RAR;
- permis de conducere categ. B, C, E;
- minim 1 an experienta in domeniu;
- orientarea spre servicii adresate clientului;
- capacitate de planificare, organizare, decizie;
- cuno¿tin¿e de utilizare PC;
- limba engleza nivel mediu;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.