***INGINER DE CARIERA - companie multinationala***

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala care produce si comercializeaza cimenturi, agregate si betoane.

Responsabilitati:
- Pregateste si monitorizeaza fluxul tehnologic;
- Asigura masuri pentru respectarea legislatiei de protectia muncii;
- Administreaza personalul carierelor;
- Intocmeste rapoarte de activitate trimestriale;

CERINTE

- absolvent Facultatea de Mine, specializarea Exploatari de cariera la suprafata sau subteran (mine) sau profil asemanator;
- limba engleza - nivel mediu;
- autorizatia de lucru cu explozibilul constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- oportunitate de dezvoltare profesionala in domeniul industrial.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.