~ Inginer Constructii - Targoviste

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce produce si comercializeaza produse metalurgice;

- primeste si analizeaza documentatia tehnica si tehnololgiile necesare reparatiilor si lucrarilor in constructii si edile ;
- urmareste si asigura aprovizionarea locurilor de munca cu materiale, SDV-uri, unelte si alte mijloace necesare realizarii de calitate si la termenele planificate a lucrarilor de constructii repartizate ;
- coordoneaza direct lucrarile complexe de constructii sau pe cele care se desfasoara la inaltime;
- urmareste permanent calitatea materialelor si a lucrarilor executate de personalul din subordine;
- verifica permanent starea echipamentelor, SDV ¿¿¿ urilor, uneltelor, masinilor si instalatiilor folosite de muncitorii din subordine ;
- urmareste cresterea productivitatii muncii, prin aplicarea de masuri tehnice si organizatorice ce vizeaza utilizare de echipamente, tehnici si metode de lucru imbunatatite sau modernizate, utilizarea integrala a timpului de lucru si cresterea gradului de ocupare a executantilor ;

CERINTE

- Studii superioare finalizate in domeniul Constructiilor;
- Experienta in domeniul constructiilor de minim 3 ani;
- Experienta in coordonarea unei echipe;
- Cunoasterea legislatiei in domeniul de activitate;
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu, cunostintele de Limba Rusa constituie Avantaj;
- Permis conducere Cat. B;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Dezvoltare profesionala;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.