~ GESTIONAR – instalatii termotehnice si sanitare

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care activeaza in domeniul instalatiilor sanitare si termotehnice

- Coordonarea activitatii depozitului: receptia si livrarea marfurilor, evidenta stocurilor;
- Efectuarea periodica a inventarelor;
- Pregatirea comenzilor pentru clienti;
- Introducerea marfurilor in stoc in baza documentelor de intrare;
- Analiza vitezei de rotatie a stocurilor si intocmirea rapoartelor;
- Coordonarea activitatii de distributie si transport, intocmirea situatiilor/rapoartelor saptamanale si lunare, gestiunea parc auto(autorizatii, licente, revizii, etc) ;

CERINTE

- Studii medii / superioare, preferabil studii tehnice;
- Experienta pe un post similar de minim 2 ani;
- Cunoasterea instalatiilor sanitare si termotehnice;
- Certificatul de motostivuitor constituie avantaj;
- Cunostinte PC: pachetul MS Office;
- Cunostinte de limba engleza constituie avantaj;
- Abilitati de comunicare si de lucru cu documente si cifre;
- Permis de conducere Categ. B

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.