# DIRECTOR VANZARI - divizia de mobila

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Negocierea, incheierea si gestionarea contractelor, respectand politica de vanzari a companiei;
- Consilierea clientilor mari;
- Analiza evolutiei vanzarilor si propunerea de solutii pentru realizarea targetului lunar;
- Planificarea si participarea la expozitii de profil.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta in domeniul vanzarilor de minim 4 ani;
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
- Experienta in consilierea clientilor mari;
- Abilitati de negociere, comunicare si relationare cu clientii;
- Persoana dinamica, organizata, orientata spre rezultat.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.