^Director National de Vanzari

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care are ca domeniu de activitate comercializarea echipamentelor de birotica.
Responsabilitati:
- Coordonarea si planificarea activitatii agentilor de vanzari din subordine;
- Coordonarea activitatilor de ofertare;
- Coordonarea activitatilor de reclama si promovare ale societatii;
- Intocmirea procedurilor de lucru pentru departamentul de vanzari;
- Centralizarea rapoartelor de vanzari;
- Mentinerea relatiei cu clientii.

CERINTE

- Studii superioare tehnice finalizate;
- Experienta de minim 4 ani in vanzarea echipamentelor de birotica;
- Experienta de minim 3 ani in coordonarea angajatilor aflati in subordine;
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
- Permis de conducere categoria B;
- Bune cunostinte de operare PC: pachetul MS Office;
- Persoana organizata, cu bune abilitati de coordonare si planificare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- pachet salarial atractiv;
- posibilitatea de dezvoltare profesionala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.