^CUSTOMER SERVICE MANAGER

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala ce activeaza in domeniul constructiilor, pe segmentul de termo - fono izolatii si izolatii impotriva focului.

Responsabilitati:

-Preluarea comenzilor de la departamentul de vanzari;
-Introducerea comenzilor in calculator;
-Gestionarea reclamatiilor clientilor;
-Mentinerea relatiei cu clientii din portofoliu;
-Colaborarea cu departamentul de Logistica;
-Intocmirea rapoartelor periodice cantitative si calitative.

CERINTE

-Studii superioare finalizate;
-Experienta in activitatea de tip customer service de minim 2 ani;
-Cunostinte avansate de limba engleza;
-Foarte bune cunostinte de operare PC: pachetul MS Office;
-Persoana dinamica, organizata, orientata spre rezultat.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!