# COORDONATOR ZONAL CREDITE AUTO

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala ce activeaza in domeniul serviciilor financiare.

- Vizitarea periodica a delerilor;
- Promovarea serviciilor de creditare catre dealerii auto;
- Aproba incheierea contractelor de credit;
- Centralizeaza si analizeaza rapoartele primite din showroom-uri;
- Propune soutii pentru imbunatatirea vanzarilor;

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Experienta relevanta in lucrul cu dealerii auto;
- Bune cunostinte de limba engleza;
- Excelente abilitati de negociere, comunicare si organizare;
- Prezinta avantaj cunostintele in domeniul creditelor si/sau leasing-ului auto;
- Carnet de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitati de dezoltare a cariei.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.