~COORDONATOR VANZARI - materiale auxiliare de constructie - PH, AG, DB

TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care comercializeaza materiale auxiliare de constructie

Responsabilitati:
- Largirea portofoliului de clienti din zona PH, DB, AG
- Preluarea comenzilor si urmarirea livrarilor
- Intocmirea rapoartelor de vanzari;
- Coordonarea activitatii agentilor de vanzari

CERINTE

- Studii superioare tehnice/economice
- Experienta in vanzari minim 1 an
- Experienta in coordonarea unei echipe cosntituie avantaj
- Cunostinte de Limba Engleza
- Permis conducere Categ.B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant: salariu fix+ comision din vanzari
- masina si telefon de serviciu

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi, Satu Mare.