^COORDONATOR VANZARI - DEPARTAMENTUL MEDICAL (limba germana)

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un furnizor de servicii complete de inchiriere textile, carpete lavabile si produse de igiena de baie pentru diverse domenii de activitate.
Responsabilitati:
- Prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti din domeniul medical;
- Intocmirea ofertelor;
- Negocierea si incheierea contractelor;
- Mentinerea relatiei cu clientii;
- Intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

- Studii superioare finalizate in domeniul medical;
- Cunostinte avansate de limba germana;
- Experienta pe un post similar de minim 3 ani;
- Permis auto categoria B;
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere cu clientii.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.