# CONTROLOR / VERIFICATOR CENTRU DE PROCESARE - domeniu bancar - BUCURESTI, BACAU, BRAILA, TARGU JIU, PLOIESTI, TARGU MEURES, PITESTI, ORADEA, DEVA, SIBIU, IASI, CONSTANTA, CLUJ, BRASOV, SUCEAVA, BAIA MARE, CRAIOVA, TIMISOARA

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordoneaza si controleaza desfasurarea activitatii de procesare numerar a personalului din echipa de procesare conform normelor bancare in vigoare;
- Responsabil cu activitatile de pregatire a numerarului si casetelor in vederea alimentarii echipamentelor bancii (ATM, MFM, ASV);
- Executa, confirma si inregistreaza in sistemul informatic, remiterile / colectarile de numerar;
- Controleaza si intocmeste rapoarte operative privind soldurile de numerar existente in tezaur;
- Numarea, proceseaza si realizeaza evidentele pentru bancnotele si monedetel primite din colectarile efectuate de la clientii bancii;
- Verifica autenticitatea, triaza, numara si impacheteaza biletele de bnaca si moneda metalica in conformitate cu prevederile cadrului de reglementare intern aplicabil operatiunilor cu numerar;

CERINTE

- Studii medii / superioare;
- Experienta pe un post similar minim 2 ani
- Cunostinte avansate de operare PC: pachetul MS Office;
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
- Foarte bune abilitati de comunicare, organizare;

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitati de dezvoltare a carierei in domeniu bancar;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.