*CONTABIL

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- valorizarea si verificarea avizelor de insotire a marfii;
- introducerea facturilor de marfa in programul de contabilitate;
- identificarea diferentelor cantitative sau de pret;
- operare retururi de marfa catre furnizori;
- verificarea si operarea transferurilor de marfa intre magazine;
- intocmire raportului de cash-flow;
- lucrul cu instrumentele de plata;
- gestionarea relatiei cu banca;
- urmarirea platilor, reconcilierea soldurilor;

CERINTE

- absolvent studii superioare de contabilitate;
- experienta in contabilitatea de gestiune si trezorerie minim 2 ani;
- persoana organizata orientata catre rezultate;
- cunostinte medii de limba engleza;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.