^CONSILIER VANZARI

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala ce activeaza in industria mobilei de lux.
Responsabilitati:
- Oferirea de consultanta de specialitate clientilor cu privire la design-ul de ambient;
- Intocmirea ofertelor si negocierea termenilor contractuali cu clientii;
- Incheierea contractelor cu clientii;
- Urmarirea derularii contractelor;
- Mentinerea relatiei cu clientii.

CERINTE

- Studii superioare finalizate in domeniul tehnic;
- Experienta in vanzarea mobilei de lux;
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
- Bune cunostinte de operare PC: pachetul MS Office;
- Persoana organizata, cu bune abilitati de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- pachet salarial atractiv;
- posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.