^^^^^Architect ^^^^^Civil Engineer ^^^^^Project Manager ^^^^^Cost Manager

ALPHA STEEL CONSTRUCTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

## ARHITECT ##

Intocmeste proiectul de arhitectura pentru lucrarile contractate si realizeaza dosarul necesar cu avizele specifice in demersul obtinerii autorizatiei de constructie.

Stabileste un parteneriat profesional cu beneficiarii si un lucru de echipa cu project managerii companiei.

- realizare concept si planse
- intocmire memorii tehnice si alte documentatii scrise
- proiectarea amenajarilor interioare pentru showroom-uri
- evaluarea si supervizarea calitatii lucrarilor
- analiza ofertelor de la furnizorii de materiale si executantii de lucrari

ALTE POZITII CARE SE CAUTA CANDIDATI PENTRU RECRUTARE:

## COST MANAGER ##

## PROJECT MANAGER ##

## SITE ENGINEER ##

## CONSULTANT IMOBILIAR ##

## QUANTITY SURVEYOR ##

## RESPONSABIL ACHIZITII ##

Pentru detalii legate de aceste pozitii va rugam sa ne trimiteti CV ul dvs. la adresa de e-mail: office@alphasteel.ro

Va asteptam cu nerabdare sa va alaturati echipei nostre de profesionisti !

CERINTE

- Studii superioare finalizate in Inginerie Civila / C.C.I.A. / CFDP / Managementul Constructiilor sau Cadastru.
- MS Office, AutoCad ArhiCad- avansat,
- Abilitati operare NEMETSCHEK - doar pentru proiectanti sau biroul tehnic
- Prezentari 3D MAX - doar pentru arhitecti
- Programe specifice de arhitectura- doar pentru arhitecti
- Limba engleza - avansat;
- Limba araba constituie avantaj !
- Capacitate de relationare si negociere cu executantii si furnizorii !
- Cunostinte privind ofertele: preturi si servicii in domeniu
- Experienta pe un post similar, constituie un avantaj
- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere !

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte atractiv si bonusuri la fiecare proiect finalizat, direct proportional cu abilitatile si experienta individuala.

DESCRIEREA FIRMEI

Cunstructie si Consultanta de Proprietate

In orice locatie si oricare ar fi proiectul de constructie, oferim un pachet complet si cuprinzator de servicii care nu numai ca permite clientilor nostri concentrarea aupra expertizei ci ii si asigura ca proiectul va fi finisat in timp util si se va incadra in bugetul initial.

Ne-am facut cunoscuti prin serviciile de design creativ pe care le oferim, prin spiritul comercial si prin efectuarea eficienta a proiectelor de inalta calitate. De asemenea, ne-am evidentiat si prin dezvoltarea cladirilor inovatoare si design-urilor la comanda, avand ca avantaj excelentelor cunostinte in tehnicile de constructie si cultura europeana, canadiana, americana, australiana si in egala masura araba.

Experienta noastra bogata ofera facilitati pentru proiecte rezidentiale, industriale, aeropoarte de elicoptere, utilitati si infrastructuri, parcari, vanzari cu amanuntul, birouri, sectoare publice, hoteluri, educatie, farmaceutica, mosteniri, sosele si transport, locuri de relaxare, muzee si galerii.

Fiind o societate de consultanta in constructii de prestigiu, ne remarcam prin consecventa oferind tot ce exista mai bun in industrie:

Cele mai bune servicii ale industriei de varf
Cunostinte si experienta de neintrecut
Un palmares cu ajutorul caruia am castigat respectul semenilor si clientilor nostri si in indusria constructiilor per ansablu
Capacitatea de a transforma ceea ce pare imposibil in realitate
Buna reputatie pe care ne-am castigat-o se datoreaza in totalitate abilitatii noastre de a angaja un personal capabil si de a-l antrena catre perfectiune. Cautam oameni care vor sa devina cei mai buni si care sa ofere tot ce au mai bun. Daca te regasesti printre ei, noi iti putem oferi:

Oportunitati diverse si flexibilitate pentru inaintarea in cariera
Angajamentul nostru de a te dezvolta cat de mult vrei in domeniu
Implicarea in cele mai captivante proiecte de constructii

Pentru mai multe informatii si detalii va invitam sa vizitati site-urile oficiale ale companiei :
www.alphasteel.ro