~Agent Vanzari /Tehnician echipamente productie publicitara

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care importa si comercializeaza utilaje pentru productia publicitara

- Identificarea potentialilor clienti si promovarea produselor comercializate
- Negocierea si incheierea contractelor cu clientii;
- Instalarea, depanarea si mentenanta echipamentelor si consumabilelor aflat in garantie;
- Pastrarea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;

CERINTE

- Studii medii / superioare in domeniul tehnic;
- Experienta pe un post similar de minim 3 ani;
- Bune cunostinte tehnice pentru depanarea si mentenanta utilajelor comercializate;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Cunostinte PC: pachetul MS Office;
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitate de dezvoltare in cadrul companiei;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.