*AGENT PAZA

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu capital privat care ofera servicii de paza si protectie.

Responsabilitati:
- Isi desfasoara activitatea in vederea asigurarii securitatii perimetrului interior si exterior punctului de lucru pe care il are desemnat, fiind direct raspunzator pentru paza si integritatea obiectivelor, bunurilor si valorilor acestuia.

CERINTE

- Minim 2 ani experienta pe un post similar;
- Persoana orientata catre client;
- Abilitati excelente de comunicare;
- Personalitate dinamica, entuziasta cu atitudine pozitiva;
- Spirit de echipa;
- Capacitate de a lucra in conditii de stres;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.