~Administrator Depozitare- Domeniul Bancar

TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru activeaza in domeniul bancar
- introducerea in aplicatia informatica de depozitare a informatiilor referitoare la detinatorii de titluri de participare emise de organismele de plasament colectiv;
- pastrarea evidentei operatiunilor efectuate;
pregatirea si verificarea raportarilor si situatiilor solicitate de clienti;
- arhivarea documentelor;
- transmiterea corespondentei;

CERINTE

- studii superioare economice;
- cunostinte de baza privind functionarea pietei de capital;
- Cunostinte Pc;
- Limba Engleza constituie avantaj;
- abilitate de comunicare si de rezolvare a problemelor;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitate de dezvoltare a carierei in domeniul bancar;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi, Satu Mare.