>800$ Project Manager Tehnic

Softure

Job expirat

RESPONSABILITATI

Puneti in valoare imaginatia si experienta:
Proiecteaza aplicatii si servicii de Internet!
Imaginatia si experienta ta nu sunt exploatate la adevarata lor valoare? Ai gandit produse sau servicii care ar fi putut avea un impact major in piata dar nu s-au materializat? Softure ofera o oportunitate unica pentru o persoana care este definita prin talent, experienta si dorinta de performanta.

Persoana ideala va:
proiecta de la zero functionalitatea, interfata, specificatiile tehnice pentru aplicatii comerciale de Internet pe baza cerintelor dep. marketing
supraveghea executia si implementarea aplicatiei/serviciului de la concept pana la finalizare din punct de vedere tehnic
are capacitatatea de a genera idei si inovatii, imbunatatii in permanenta cererile dep. marketing

CERINTE

obligatorii

  • experienta demonstrata in proiectarea de site-uri si servicii de Internet din punct de vedere functional si tehnic
  • cunostinte excelente de usability web
  • perfecta utilizare a Visio, Photoshop, Macromedia sau similar
  • un spirit analitic exceptional
  • seriozitate si un nivel al comunicarii interpersonale iesit din comun

    reprezinta un avantaj

  • cunostinte de product marketing si a pietei de e-commerce din Romania si SUA
  • perfecta cunoastere a limbii romane si engleze
  • usurinta in redactarea textelor de prezentare si tehnice
  • cunostinte in designul paginilor HTML si prelucrare imagini

  • BENEFICII OFERITE

    Noi iti oferim:

    - minim 800$
    - posibilitatea de a transpune in practica propriile idei si pentru care se ofera o motivatie suplimentara considerabila.

    Softure este o companie care dezvolta idei inovatoare de business cu aplicabilitate pe Internet. Aceste servicii sunt oferite diferitilor operatori, de la operatori independenti, ISPuri pana la operatori de telecomunicatii.

    DESCRIEREA FIRMEI

    Cauti o motivatie mai mare?
    (daca nu ne crezi poti citi acest anunt de jos in sus)

    Softure este compania care ofera pentru cei mai buni o motivatie pe masura.

    Proiectele noastre sunt inovatoare, se bazeaza pe Internet si iti lasa loc sa aplici imaginatia ta de la design pana la implementare. Cautam acele persoane, exceptional de inteligente si mature care pot sa se integreze intr-un colectiv bine organizat si care sa ne ajute sa continuam rezultatele noastre foarte bune de pana acum.

    Softure produce aplicatii software pe care diferiti operatori (telecom, ISP etc) le folosesc in a oferi servicii publicului larg. Pe baza tehnologiei dezvoltate de Softure ruleaza aplicatii ca: myDomain.myx.net, myX Desktop si majoritatea retelelor de publicitate online din Romania.