(310) Director Vanzare CarSystem Romania

Marketing Plus

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate comerciala de distributie materiale, accesorii si echipamente pentru vopsitorii auto

Informatii suplimentare: www.carsystem.ro

Reprezentanta Vosschemie GmbH in Romania - 45 de reprezentante CarSystem la nivel mondial.
"Carsystem" este brandul nr. 1 in Europa in acest domeniu de activitate

POSTUL:
Obiectiv:
Realizarea targetului de vanzare stabilit
Cresterea numarului de clienti si a cotei de piata a firmei CarSystem
Dezvoltarea retelei de distributie in Romania

Activitati:
Managementul echipei de vanzare
Planificarea activitatii
Prognoza vanzarilor
Coordonarea si controlul reprezentantilor de vanzare
Motivarea, evaluarea si instruirea reprezentantilor de vanzare
Dezvoltarea retelei de distributie in provincie si coordonarea distribuitorilor
Castigarea de clienti majori, negocierea si derularae contractelor cu acestia
Realizarea de Rapoarte de activitate si analize
Orice alte activitati necesare atingerii obiectivelor stabilite

CERINTE:
Experienta manageriala anterioara - este un avantaj
Persoana dinamica si motivata cu disponibilitate pentru deplasari
Cunostinte operare PC
Permis conducere categ. B
Vanzator profesionist
Respectarea procedurilor de vanzare stabilite
Abilitatea de a invata rapid produsele si capacitatea de autoinstruire
Aspect business. Abilitati de comunicare
Rezultate anterioare in management si vanzare care sa poata fi demonstrate - este un avantaj
Capacitate de efort - rezistenta la stress - Disponibilitatea de a face orice efort necesar pentru atingerea obiectivelor - Tenacitate
Studii superioare
Dorinta de a-si construi o cariera in management si vanzari

OFERTA CARSYSTEM:
Salariu fix atractiv - negociabil in functie de realizarile si experienta dvs. anterioara.
Estimam un castig mediu net de 400-600 Euro net lunar pentru un profesionist in vanzare!
+ Autoturism de serviciu
+ Telefon mobil
+ Bonuri de masa
+ Prime de Paste si Craciun
+ Bonusuri pentru realizari deosebite
+ Instruire in management si tehnici de vanzare, negociere

BENEFICII OFERITE

Auto, telefon, Prime, Bonusuri, Training