VANZATOR / VANZATOARE

SANNIN D.I.V.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea activitatii de vanzare;
- Receptionarea si inventarierea marfii;
- Pregatirea marfii pentru expunere:etichetare, pret etc.
- Participare la receptia de marfa;
- Promovarea brand-ului si a marfii;
- Acordarea de consultatnta clientilor;

CERINTE

- persoana corecta,organizata, analitica, atenta la detalii
- orientare catre client
- experienta si/sau aptitudini in domeniu vanzarilor de articole sportive
- aspect fizic placut;
- abilitati de lucru cu calculatorul
- limba engleza nivel mediu
- minum studii medii
- bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + prime in functie de realizari

Dealer autorizat echipamente home-fitness marcile HAMMER si FINNLO. Importator si distribuitor echipamente sportive pentru arte martiale, baschet, handbal, volei, fotbal. Importator si distribuitor cupe, medalii, trofee sportive. Distribuitor dotari, accesorii sali si terenuri de sport.
Societatea detine doua magazine specializate in articole sportive si o sala de fitness.