Vanzator raion Brasov

bauMax Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigurarea unei deserviri amabile si rapide catre clienti;
-Informarea clientilor referitor la sortimentul din magazin, cat si oferirea de informatii de specialitate;
-Aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazin;
-Depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii, conform specificului fiecarui departament;
-Realizarea corecta a inventarelor si obtinerea rezultatelor planificate;
-Intretinerea si utilizarea corespunzatoare a mijloacelor din dotare.

CERINTE

-Studii medii;
-Experienta in activitatea comerciala constituie un avantaj;
-Abilitati de comunicare, flexibilitate, gandire pozitiva, rezistenta la stres;
-Spirit de echipa si orientare catre client;
-Cunostinte de operare calculator (ERP, Word, Excel);
-Carnet de conducere motostivuitor constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Va oferim posibilitatea desfasurarii unei activitati multilaterale intr-un mediu cultivat si cu posibilitati de dezvoltare in cadrul unei firme in continua expansiune.

Companie austriac¿ de familie intr-o continua expansiune de 15 ani în Europa Central¿ ¿i de Est, bauMax este lider in industria companiilor |Do-it-yourself|. Obiectivul nostru este de a dezvolta aceasta piata ¿i de a ajuta clien¿ii la executarea proiectelor lor de construc¿ii ¿i bricolaj. Cu 122 filiale în 6 ¿¿ri din Europa Central¿ ¿i de Est bauMax se num¿r¿ printre primele 15 lan¿uri europene de bricolaj. bauMax Romania are magazine deschise la Brasov, Sibiu, Cluj-Napoca, Targu-Mures, Craiova. In viitorul apropiat urmeaza deschiderea magazinelor din Suceava si Bacau.