Vanzare directa

FM Group Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovare produse companie;
- largirea bazei de clienti;
- crearea propriei retele de distributie;
- coordonarea retelei create;
- stimularea echipei

CERINTE

- Oferta se adreseaza celor cu spirit intreprinzator, dornici de un castig suplimentar si a schimba nivelul de trai.
- Este necesar ca in cazul in care aveti deja un job de baza sa puteti aloca minim o ora pe zi pentru colaborarea noua;
- Ne este necesar, dar experienta in alte afaceri de vanzare directa (Avon, Amway, GNLD, Oriflame, etc>), constitue avantaj pentru dezvoltarea personala a afacerii.

BENEFICII OFERITE

- comision 40% din pretul de achizitie;
- bonus pana la 21% din vanzarile realizate impreuna cu echipa si multe altele dupa atingerea acestui nivel.

DESCRIEREA FIRMEI

FM Group

Istoricul companiei FM GROUP

FM GROUP ¿ Este o companie cu o dezvoltare foarte rapida in domeniul parfumurilor. Este creata de oameni tineri.Ideea crearii liniei cosmetice exclusive a fost a Domnului Artur Trawinski (directorul executiv al FM GROUP POLONIA) in perioada vacantei sale anuale in Australia. La intoarcerea in Polonia a decis sa-si realizeze ideea. Cautand produsele perfecte dansul a avut multe propuneri de colaborare de la diferite companii. In final a decis sa activeze intr-un domeniu de afaceri familiar, gestionat de tatal sau. Compania sa produce parfumuri de peste 10 ani. Aromele parfumurilor sunt create de una dintre cele mai mari companii din lume, cu o traditie de peste 100 ani si care a avut o dezvoltare rapida avand sucursale in Europa, Australia, Statele Unite, China si Brazilia.Dupa primul an de activitate pe piata din Polonia, s-a impus necesitatea extinderii companiei si in alte tari datorita interesului foarte mare al clientilor. S-au deschis reprezentante in Republica Ceha, Slovacia, Austria, Ungaria, Anglia, Germania, Italia, Serbia si Montenegru, Spania, Bulgaria, Lituania, Australia, Romania.Produsele noastre sunt destinate tuturor categoriilor de varsta.Dintre toate aromele oferite, fiecare isi poate gasi aroma perfecta. Va oferim produse de calitate deosebita, cu o bogata gama de nuante ale aromelor. Suntem convinsi ca fiecare isi va gasi parfumul dorit, chiar si cei mai pretentiosi dintre Dumneavoastra.