Trainer vanzari-Sibiu

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB Connect este o companie locala de Resurse Umane. In clipa de fata le oferim clientilor nostri un serviciu de recrutare de personal. Obiectivul nostru in recrutare este de a facilita intalnirea dintre angajatorul cu cea mai buna oferta de angajare cu candidatii care raspund cel mai bine nevoii lui de angajare. In viitorul apropiat ne propunem sa ne extindem paleta de servicii livrand training in domeniul vanzarilor.
Candidatul ideal are urmatoarele responsabilitati:
- Dezvoltarea si implementarea unui sistem de training in domeniul vanzarilor preluand informatiile obtinute din analiza nevoilor;
- Conceperea, pregatirea si sustinerea sesiunilor de training;
- Urmarirea si realizarea planului de training;
- Livrarea training-ului;
- Oferirea feed-back-ului/ evaluarea cursantilor, sustinerea sesiunilor de follow-up.

CERINTE

- Experienta in domeniul training-ului si dezvoltarii carierei;
- Experienta in livrarea de training-uri pe domeniul vanzarilor;
- Experienta profesionala in domeniul vanzari;
- Excelente abilitati de comunicare scrisa si orala;
- Excelente abilitati de prezentare;
- Disponibilitate pentru deplasari in Sibiu pentru sustinerea training-urilor.
- Abilitati de negociere, analiza si prezentare a informatiilor;
- Persoana sociabila, atitudine pozitiva si orientata catre client, spirit de echipa;
- Persuasiune, capacitate de relationare, entuziasm, initiativa si flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

- Se va discuta in urma interviului;