Teller

Banca Millennium S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este implicat in atingerea target-ului stabilit impreuna cu Managerul Centrului Financiar
Realizeaza operatiuni specifice de casierie si administrare conturi respect¿nd in acelasi timp regulile si procedurile interne ale bancii
Ofera servicii calitative clientilor
Proceseaza ordine de plata interne si externe
Primeste si trimite catre procesare actele pentru operatiunile documentare ale clientilor
Modifica conturi, depozite; initiaza procedurile pentru inchiderea conturilor

CERINTE

Absolvent cu studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj)
Cunostinte PC si de limba engleza
Orientare catre client
Meticulozitate si atentie la detalii
Capacitatea de a lucra in conditii de stres, bun coechipier
Experienta anterioara ca operator ghiseu/casier/administrator cont in institutii financiare reprezinta un avantaj

Sa faci parte din echipa noastra inseamna mai mult decat bani, planuri de cariera sau satisfactie personala. inseamna sa fii printre cei mai buni si sa stii cum sa imparti totul, de la zambete pana la cunostinte si experienta. inseamna sa impartasesti valorile autentice ale vietii pe care noi le transpunem in mediul de afaceri si care ne inspira in tot ceea ce facem.
Daca vrei sa faci parte din echipa noastra si sa lucrezi intr-o organizatie care se inspira din viata fiecaruia, te rugam sa ne trimiti CV-ul la adresa de e-mail: jobs@millenniumbank.ro.