Tehnolog rectificare / strunjire / montaj - Brasov (TH2BV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-responsabil de tehnologia pentru operatiile de rectificare/strunjire;
-responsabil pentru stabilirea tehnologiei in cazul produselor noi;
-imbunatatirea tehnologica continuua a centrelor de prelucrare si a proceselor de productie;
-optimizarea operatiilor de productie.

CERINTE

-studii superioare in domeniul constructiilor de masini
-experienta in domeniul prelucrarilor prin aschiere de minim 3 ani(prezinta mare avantaj experienta dintr-o companie straina);
-cunostinte bune de limba engleza sau germana;
- Ms Office- nivel bun;
- domiciliul in Brasov sau zonele limitrofe;

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau Tehnolog rectificare/strunjire/montaj.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov.