Tehnicieni IT Montaj / Service

alfasoft srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Montarea si depanarea echipamentelor cf specificatiilor proiectantului sau prospectelor care insotesc echipamentele
- Executarea tubulaturii si a traseelor de montaj pentru cabluri
- Conexiunea echipamentelor
- Verificarea executiei operatiilor de montaj.
- Service sisteme in exploatare la client

CERINTE

- Absolvent studii medii tehnice, specializarea: electrician, electromecanic, electronist (studii superioare finalizate sau in derulare constituie un avantaj);
- Experienta intr-un post similar de minim 1 an este apreciata;
- Abiliati de lucru cu instalatii electrice ;
- Cunostiinte de utilizare PC profesionale (WinXP, WinOffice Word/Excel)
- Persoana serioasa, responsabila;
- Disponibilitate la deplasari si program de lucru flexibil / prelungit;
- Carnet de conducere cat.B

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, in functie de aportul la programele in derulare
- Mediu de lucru placut
- Programe de dezvoltare a abilitatilor profesionale individuale
- Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni mari
- Tratament corect si sanse egale.

Firma IT, specializata in produse / servicii care acopera urmatoarele domenii :sisteme retail (vanzare magazine), sisteme de gestiune a firmei,retele voce-date structurate, solutii de comunicatie prin internet, sisteme de alarma si supraveghere video