TEHNICIAN SERVICE SISTEME DE SECURITATE

General Security

Job expirat

RESPONSABILITATI

Verificarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate tehnica, conform proiectelor;
Asigurarea mentenanţei şi service-ului pentru sistemele de detecţie, antiefracţie şi control acces;
Asigurarea mentenanţei şi service-ului pentru sistemele de detectare, semnalizare şi alarmare la incendiu;
Asigurarea mentenanţei şi service-ului pentru sistemele de televiziune cu circuit închis (TVCI);
Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate ( sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie, automatizari);
Programarea sistemelor de securitate instalate.

CERINTE

Studii medii de profil electronica, eletrotehnica, telecomunicatii sau cunostinte in domeniul electronicii;
Autorizatia pentru tehnician sisteme de securitate – constituie avantaj;
Experinta in instalarea si intretinerea sistemelor de detectie si stingere incendiu, efractie, CCTV, control acces, interfonie si videointerfonie;
Cunostinte despre retele structurate de distributie voce/date;
Experinta in cablajul sistemelor, pat de cablu, tub PVC, etc.;
Disponibilitate deplasari;
Fire dinamica si responsabila;
Cunoasterea pietei de sisteme de securitate din Romania;
Abilitati de analiza si planificare.
Permis Cat B

BENEFICII OFERITE

Plan de stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;
Mediu de lucru placut;
Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante.

GENERAL SECURITY este o companie de elita in domeniul protectiei si securitatii electronice bazate pe tehnicile cele mai moderne si strategiile de ultima ora existente pe plan mondial. Suntem mandri de experienta dobandita de-a lungul timpului prin finalizarea de proiecte complexe privind protectia obiectivelor industriale, guvernamentale si rezidentiale.