Tehnician montaj componente electronice

SC General Pyt SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executie si modificare componente electronice
- montarea de componente electronice

CERINTE

- interes pentru aparatura electronica si electrocasnica
- indemanare
- minime cunostinte de electronica constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- training si formare profesionala
- acces la documentatie in domeniul aparaturii electronice si electrocasnice
- posibilitatea de prelungire a contractului pe perioada nedeterminata
- salariul atractiv

S.C. General PYT S.R.L. este o firm¿ de import si comercializare a produselor electronice si electrocasnice, infiintat¿ în anul 1992, în Brasov.

Primul magazin General PYT a fost deschis în Bucuresti în 1995. De atunci reteaua de magazine s-a extins, ast¿zi existând 10 magazine în toat¿ tara.

De asemenea, compania noastr¿ desf¿soar¿ activit¿ti de comert en-detail cu peste 15 parteneri la nivel national.

Momentan compania se afl¿ în plin proces de transformare si de extindere a activit¿tii.

Gama de electronice se imbog¿teste pe zi ce trece, ajungând acum la 250 de modele prezente în magazinele General PYT.

M¿rcile oferite la vânzare pe piat¿ sunt variate, acoperind întreaga gam¿ de cump¿r¿tori.

Toate produsele achizitionate prin General PYT beneficiaz¿ de garantie si service, la nivel profesionist