Tehnician Intretinere

SC COBO INTERNATIONAL EAST EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea aparatelor si echipamentelor (masini de control, masini de taiat, cablat agrafat, prese de injectie plastic, prese manuale, masina de spumare) in stare de functionare;
-capabil sa diagnosticheze si sa remedieze problemele aparute;
- sa efectueze operatiile de intretinere preventiva;

CERINTE

- persoana hotarata, dorinta si capacitate de munca , abilitate de a lucra in echipa;
- disponibilitate de a lucra in 3 schimburi;
- bun cunoscator utilizare calculator ( abilitati de programare - se lucreaza intr-un program asemanator cu C++, dar italian);
- cunostinte de electronica , electrica , pneumatica si mecanica;

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- echipa tanara si dinamica;
- transport decontat/asigurat pentru cei din afara orasului Brasov;

Societate multinationala membra a Grupului Cobo Italia, cu capital integral italian infiintata in anul 2005 la Brasov. Productia si asamblarea de componente si accesorii pentru autovehicule reprezinta principalul obiect de activitate. Grupul Cobo Italia are o experienta de peste 50 de ani in productia de componente pentru industria auto cu filiale in Italia, Romania, America, fiind unul din liderii mondiali in acest domeniu.