TEHNICIAN CONDITII MUNCA SI SECURITATE - COD SSM/PSI

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza programe si documente de instruire
- instruieste si responsabilizeaza personalul in domeniul SSM si PSI
- reprezinta unitatea in relatia cu autoritatile
- intocmeste si actualizeaza planurile de evacuare si interventie
- verifica modul de intretinere si functionare a instalatiilor, utilajelor, aparatelor si mijloacelor de prevenire si stingere a incendiilor
- intocmeste, actualizeaza si pune in aplicare documentele operative: planul de protectie civila, planul de evacuare, planul de aparare impotriva dezastrelor

CERINTE

- cunostinte de legislatie in domeniul PSI si protectia muncii
- absolvent studii superioare tehnice
- experienta in domeniu minim 1 an
- atestat cadru tehnic PSI
- disponibilitate de deplasare in tara

BENEFICII OFERITE

- sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- salariu motivant, pe masura realizarilor.

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala BRASOV pe pozitia de TEHNICIAN CONDITII MUNCA SI SECURITATE cod SSM/PSI.
Asteptam CV-urile dvs. si pe adresa de e-mail: tita.augusta@chio.ro.