TEHNICIAN

BREAK SISTEMS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate ( sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie, automatizari )
- Programarea sistemelor de securitate instalate

CERINTE

experienta anterioara intr-o pozitie similara (instalare/ intretinere sisteme de curenti slabi) minim 2 ani;
- seriozitate, constiinciozitate, abilitati tehnice;
- studii medii de profil electronica, electrotehnica, automatizari, telecomunicatii ( studiile superioare constituie un avantaj )
- atestat ARTS tehnician sisteme de securitate constituie un avantaj
- notiuni de baza in lucrul cu instalatii electrice de joasa tensiune;
- experienta in lucruri de retelistica: cablare, conectare, medii de transmisie, cablare structurata;
- disponibilitate pentru munca pe teren;
- perseveren, tenacitate
- disponibilitate la program prelungit
- permis auto cat. B. constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

salariu fix
telefon

S.C. Break Sistems S.R.L. este o societate cu capital integral privat, infiintata in anul 2008 si are ca obiect de activitate distributia, proiectarea si instalarea intregii game de sisteme de securitate (SECURITATE LA EFRACTIE, SUPRAVEGHERE VIDEO, CONTROL ACCES) oferite pentru protectia obiectivelor cu grad de risc mediu, cum ar fi locuinte, sedii de firma, magazine, depozite, hale industriale, cat si a celor de interes special: institutii publice, centre de afaceri, hoteluri si banci. Cu puncte de lucru in Brasov , Ploesti .