Tehnician

ROYALBIT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata va avea urmatoarele activitati:
- instalare si depanare software
- cablare retele IT, sonorizari, date
- montaj diverse echipamente electronice si punere in functiune
- montaj suport videoproiector
- depanari echipamente electronice produse de RoyalBit
- realizare de statistici diverse necesare in cadrul companiei

CERINTE

- cunostinte avansate de utilizare pachet Microsoft Office
- cunostinte avansate de utilizare/instalare/depanare Microsoft Windows
- cunostinte avansate de utilizare internet
- cunostinte avansate de configurare retele IT
- fara a fi obligatorii dar de preferat, cunostinte de electronica
- persoana selectata trebuie sa fie dispusa la deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

Conditii salariale
800 lei NET + comision pentru instalari

Companie avand ca nucleu o echipa cu experienta in dezvoltarea de solutii hardware si software pentru domeniul educational - produsele companiei vizeaza atat zona de invatamant institutional (gimnazial, preuniversitar, superior) cat si zona de training si invatare continua (Long Life Learning). - solutiile dezvoltate ofera formatorului instrumente puternice de lucru pentru organizarea prezentarii si evaluarea participantilor.