Technical Support Engineer

OMEGA TELECOMUNICATII SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Contactarea si vizitarea clientilor pt.prezentarea produselor si serviciilor societatii
-Creeaza si dezvolta relatii cu clientii
-Identifica noi clienti potentiali pe piata-baze de date de clienti actuali si potentiali
-Isi planifica activitatea de vanzare
-Face rapoarte de activitate -saptamanal
-Aduna informatii despre potentialii clienti si clientii actuali
-Aduna informatii despre concurenta si clientii lor

CERINTE

-Excelente aptitudini de comunicare
-Fire optimista
-Dorinta de afirmare
-Studii superioare
-Dorinta de a lucra intr-o firma Internationala de Telecomunicatii
-Cunostinte IT si de telecomunicatii
-Autoturism proprietate - constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-salariu in functie de realizarile lunare
-deducerea cheltuielilor de srviciu
-telefon mobil
-program de instruire in tehnici de vanzare, negociere, management, etc.
-venituri lunare nelimitate in functie de realizari

DESCRIEREA FIRMEI

TELECOMUNICATII