Technical Sales Manager

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea de noi clienti
- promovarea utilajelor agricole
- prezentarea ofertei de servicii
- monitorizarea concurentei
- intocmirea rapoartelor de activitate

CERINTE

HUMANGEST GROUP este alaturi de clientul sau, o companie olandeza pentru comercializarea utilajelor agricole , in identificarea candidatului potrivit pentru postul de Technical Sales Manager pentru zona de centru a tarii.

Cerinte:

- studii superioare in domeniul auto
- experienta de minim 2 ani in vanzari pe domeniul utilajelor agricole
- capacitate de organizare si planificare
- perseverenta, responsabilitate,
- abilitati de comunicare si negociere
- atitudine proactiva, spirit de echipa, dinamism
- cunoasterea limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte atractiv
- Bonusuri
- Mediu de lucru dinamic
- Alte beneficii