Technical Assistant

Cambric Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Validare proiecte in faza de detaliere.
Calcul de tolerante, lanturi de dimensiuni.

CERINTE

Inginer mecanic cu experienta peste 5 ani in controlul desenelor sau in proiectare dispozitive/motoare.
Operare PC: Ms Word - nivel mediu.
Limba engleza - nivel mediu scris/citit.
Atentie la detalii, preocupare pentru calitate.

BENEFICII OFERITE

Recompensare in acord cu nivelul activitatii prestate.
Recunoastere profesionala intr-o firma de proiectare asistata de calculator; mediu profesionist; analize medicale.

Cambric Consulting Romania ofera din 1989, servicii de proiectare asistata de calculator si analiza cu element finit, pentru firme de renume din industria auto si aerospatiala. Avem filiale in Massachusetts, Illinois, Anglia, Germania, Armenia si Romania (din 1997 Brasov, Craiova), sediul central al companiei se afla in Statele Unite - Salt Lake City, Utah. Portofoliu nostru cuprinde firme de varf din SUA si UE: Caterpillar, Ford, Parker, Perkins, Sulzer etc.
Va invitam sa petreceti cateva minute pentru a explora www.cambric.com
Date de contact:
email: job@cambric.ro
tel: 0268-319-000, int. 102
adresa: Brasov, str. Branduselor nr. 84