STUDIES SPECIALIST

Socio Plus

Job expirat

RESPONSABILITATI

- proiecteaza servicii complexe care cuprind studii diverse: diagnoze organizationale, cercetari organizationale orientate pe anumite dimensiuni, studii de validitate, fidelitate sau de standardizare a anumitor instrumente, studii calitative (interviuri, focus grup-uri, auditari etc.), sondaje de opinie, studii de piata etc.;
- operationeaza concepte, realizeaza design-ul si instrumentele necesare studiilor;
- creeaza echipele de lucru, determina si administreaza resursele necesare realizarii studiilor;
- coordoneaza activitatea echipelor de lucru in toate etapele derularii studiilor.

CERINTE

- absolvent sociologie, psihologie sau marketing;
- studiile aprofundate reprezinta un avantaj;
- experienta in derularea de studii de piata si/sau organizationale;
- cunoasterea foarte bine a limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- mediu de munca tanar, dinamic si competitiv.

Socio Plus SRL (www.socioplus.ro) este o firma de consultanta organizationala cu servicii orientate atat spre interiorul organizatiei (managementul resurselor umane, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica a personalului etc.), cat si spre exterior (studii si cercetari de piata).