Studenti pentru Program Internship

S.C ELECTROPRECIZIA TOOLS PRODUCTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programul de internship este dedicat tinerilor studenti pasionati de domeniul tehnologiilor si proceselor de fabricatie specifice industriei electrice și mecanice, tineri orientati catre dezvoltare profesionala si rezultate. Pe durata programului, studentii au sansa de a avea un contract individual de munca part-time, de a fi in permanenta ghidati de catre un mentor, de a participa activ la training-uri si/sau evenimente organizate de companie.
Esti in anul III sau IV? Vrei sa iei parte la aceasta initiativa? Vrei sa capeti experienta si sa-ti pui bazele viitoarei cariere? Atunci, nu mai sta pe ganduri, ia legatura cu noi!

CERINTE

Profilul pe care il cautam:
-Sa ai cunostinte de desen tehnic la un nivel avansat;
-Sa cunosti materialele specifice procesului tehnologic;
-Sa cunosti instrumentele si aparatele de masura si control;
-Sa ai capacitatea de a citi/interpreta programe;
-Sa ai abilitatea de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

Ce beneficii ai?
1.Program flexibil, astfel incat sa poti ajunge si la cursuri;
2.Acumularea unei experiente intr-un domeniu de viitor;
3.Programul de internship poate fi prelungit pe toata durata anilor de studiu;
4.La finalul stagiunii de internship posibilitatea de a avea functia de inginer in cadrul companiei noastre;
5.Salariu de baza si bonusuri in functie de performantele tale.

ELECTROPRECIZIA TOOLS PRODUCTION S.R.L a fost înființata în august 2009 și are ca profil execuția de matrițe de turnare sub presiune, ștanțe de precizie, matrițe de injectat masă plastică și o mare diversitate de dispozitive și verificatoare.
Portofoliul de clienți s-a mărit de la an la an având ca beneficiari societăți de renume mondial din Spania, Italia, Franța, Danemarca, Marea Britanie.
Electroprecizia Tools Production satisface cerințele clienților naționali și internaționali la cele mai înalte standarde de calitate.