SPECIALIST RESURSE UMANE/ TRAINING/ DEZVOLTARE CARIERA

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiunea zilnica va fi aceea de a organiza, gestiona si monitoriza sistemul de dezvoltare manageriala din firma.
Veti fi responsabil de evaluarea si implementarea planurilor de dezvoltare a angajatilor, elaborate in urma evaluarilor anuale (plan de cariera, plan de succesiune, etc.). Veti urmari cu precadere implementarea si evaluarea planurilor de cariera pentru TESA (persoanele cheie, succesorii actualilor manageri, dar si a celor care se indreapta spre o cariera de specialist).

CERINTE

- Aveti experienta de minim 3 ani ca si trainer/specialist dezvoltare organizationala in firme de productie (preferabil automotive).
- Ati organizat traininguri si ati elaborat planuri de dezvoltare a carierei.
- Vorbiti cursiv limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- Companie internationala de renume
- Veti beneficia de training si de un sistem de coaching permanent.
- Cadru intercultural
- Posibilitatea de a va dezvolta cariera in Romania sau strainatate.

Eurotriade este o companie multinationala de consultanta in domeniul Resurselor Umane. Suntem specializati in recrutarea de pozitii de top management si middle management – www.eurotriade.com .
Recrutam pentru una din firmele noastre partenere, producator suedez de sisteme de siguranta auto.