Specialist Resurse Umane - Brasov

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestioneaza documentele de angajare si dosarele de personal/inclusiv relatia cu ITM, AJOFM
- participa la inductia noilor angajati
- participa la realizarea de cercetari disciplinare
- realizeaza raportari catre management referitoare la personalul angajat
- gestioneaza bazele cu datele angajatilor/fizic si electronic inclusic registrul REVISAL
- actualizeaza permanent dosarele de personal
- furnizeaza date clientilor interni pentru realizarea de raportari specifice
- acorda asistenta interna in probleme de legislatie de personal
- va ajuta si la alte sarcini in depatamentul de resurse umane (recrutare, formarea salariatilor, etc)

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- cunostinte bune de legislatia muncii
- cunostinte limba engleza sau franceza – nivel intermediar
- minim 2 ani experienta in activitati de resurse umane
- certificarea ca inspector RU este obligatorie
- capacitate de relationare, persoana deschisa
- atentie la detalii, constiinciozitate si responsabilitate
- cunostinte PC: Word, EXCEL, Outlook
- cunoasterea programe de gestionare informatii personal constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant, transport asigurat si bonuri de masa